کد خبر: Pymdm زمان: ۲۱:۳۶ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱   بازدید: ۳۴۲۹ کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله پرتغالی، پیغام عجیبی در صفحه رسمی خود منتشر کرد. به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو دو شب قبل موفق شد به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال، لیگ ملت های اروپا را فتح کرده و بعد از غلبه بر هلند، دومین […]


کد خبر: Pymdm

زمان: ۲۱:۳۶ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱  

بازدید:
۳۴۲۹

کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله پرتغالی، پیغام عجیبی در صفحه رسمی خود منتشر کرد.


به گزارش “ورزش سه”، کریستیانو رونالدو دو شب قبل موفق شد به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال، لیگ ملت های اروپا را فتح کرده و بعد از غلبه بر هلند، دومین قهرمانی متوالی در عرصه ملی را نیز جشن گیرد.

 

کریستیانو رونالدو پس از پایان بازی با هلند به تمجید از فصل خود پرداخته و مدعی شد او طی ۱۶ سال اخیر هرگز فصل ضعیفی نداشته است. اگرچه در ادبیات فوتبال اروپا معمولا سه گانه را لیگ قهرمانان، لیگ و جام حذفی داخلی می دانند، اما به نظر می رسد ستاره پرتغالی با طعنه و بعد از فتح اسکودتو، سوپر جام ایتالیا و لیگ ملت های اروپا، خود را صاحب سه گانه خوانده، افتخاری که جای آن در ویترین پرافتخار ستاره پرتغالی خالی است.

 

کریستیانو رونالدو در صفحه خود نوشت: “سلام به همه، پس از فتح اسکودتو و سوپر جام ایتالیا، حالا من موفق به فتح لیگ ملت های اروپا نیز شدم. ۱+۲= سه گانه.”