کد خبر: ۱۶۸۷۰۴۱/۴۲ زمان: ۲۲:۴۴   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ بازدید: ۷۹ تیبو کورتوا: تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید از برقراری دوباره تمرینات ابراز رضایت کرد. به گزارش “ورزش سه”، مسابقات لالیگا نیز مانند دیگر کشورهای معتبر اروپایی از چند هفته دیگر آغاز خواهد شد و رئال مادرید کورس […]
کد خبر: ۱۶۸۷۰۴۱/۴۲

زمان: ۲۲:۴۴  
۱۳۹۹/۰۳/۱۱

بازدید: ۷۹


تیبو کورتوا:

تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی رئال مادرید از برقراری دوباره تمرینات ابراز رضایت کرد.


به گزارش “ورزش سه”، مسابقات لالیگا نیز مانند دیگر کشورهای معتبر اروپایی از چند هفته دیگر آغاز خواهد شد و رئال مادرید کورس دشواری با بارسلونا برای فتح عنوان قهرمانی خواهد شد. تیبو کورتوا که پیش از تعطیلی مسابقات در حال سپری کردن یکی از بهترین فصول خود بود، مدعی شد شرایطش به قدری خوب است که به طور کامل آماده بازی های پیش رو خواهد بود.

 

 

تیبو کورتوا به سایت رسمی یوفا گفت: “ما بازیکنان تمایل زیادی برای بازگشت به تمرینات رئال مادرید داشتیم و حالا شرایط برای همه ما خیلی خوب پیش می رود. البته شرایط تمرین در هفته اول عجیب بود، زیرا مجبور بودیم به صورت جداگانه کار کنیم، اما در چند هفته گذشته و با برگزاری تمرینات به صورت گروهی توانسته ایم کارهای بیشتری انجام دهیم.

 

همچنین در این مدت من توانسته ام با توپ هم کار بکنم و از این کار صرف نظر نکرده ام. در اولین جلسه تمرینی بعد از دو ماه فهمیدم که هیچ چیزی را از دست نداده ام. به همین دلیل احساس می کنم برای مسابقاتی که پیش روی رئال مادرید خواهد بود، از آمادگی کامل برخوردار هستم.”

منبع ورزش سه