در سفر معاون اول رئیس‌جمهور به زنجان ۳ واحد صنعتی به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری فردا (۲۸ خرداد ماه) به استان زنجان سفر خواهد داشت و این در حالی است که برنامه‌ریزی سفر وی در تعطیلات نوروزی بود که به دلیل مشکلات پیش‌آمده ناشی از سیل در کشور، این سفر به […]در سفر معاون اول رئیس‌جمهور به زنجان ۳ واحد صنعتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری فردا (۲۸ خرداد ماه) به استان زنجان سفر خواهد داشت و این در حالی است که برنامه‌ریزی سفر وی در تعطیلات نوروزی بود که به دلیل مشکلات پیش‌آمده ناشی از سیل در کشور، این سفر به تاخیر افتاد.

در سفر یک روزه معاون اول رئیس‌جمهور به زنجان، بزرگ‌ترین خط تولید و تست مترو کشور در طرح توسعه صنایع ریلی ایرانیان با هدف تکمیل محصولات تولیدی نسبت به ایجاد طرح توسعه انواع واگن‌های مترو افتتاح می‌شود.

ظرفیت اسمی پروانه بهره‌برداری این واحد تولیدی ۱۰۰۰ دستگاه و پیش‌بینی اشتغال آن ۲۳۰ نفر است که میزان سرمایه‌گذاری انجام ‌شده در این واحد نیز ۱۵۷۰ میلیارد ریال است که انواع بورژی و ورق‌های فولادی مواد اولیه مصرفی و اصلی این واحد تولیدی است.

همچنین شرکت پدیده شیمی قرن متعلق به گروه صنعتی گلرنگ با ۱۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی نوآوران زنجان واقع شده و با راه‌اندازی آن زمینه اشتغال برای ۲۵۰ نفر فراهم می‌شود، به بهره‌برداری رسمی خواهد رسید. این واحد تولیدی در زمینه تولید انواع شوینده‌ها به ظرفیت اسمی ۲۴۰ هزار تن در سال و مواد اولیه مورد نیاز در تولید شوینده از قبیل تگزاپن، کانپرلن، سود کاستیک، اوره و … فعالیت خواهد داشت.

بهره‌برداری رسمی از شرکت پاک‌حیات کیمیا پارس، برنامه دیگر معاون اول رئیس‌جمهور در سفر به استان زنجان است. این شرکت با سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش ۴۰ میلیون یورو معادل ۵۹۴۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی شریف ابهر واقع شده که با راه‌اندازی آن، برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم فرصت اشتغال ایجاد می‌شود.

۲۵ هزار تن هیپوکلرید سدیم، ۷۵ هزار تن پودر ماشین ‌لباس‌شویی، ۷۵ هزار تن پودر لباس‌شویی، ۵۰۰۰ هزار تن پودر ماشین ‌ظرف‌شویی، ۵۰۰۰ تن مایع دست‌شویی، ۴۵هزار تن مایع‌ نرم‌کننده، ۴۵ هزار تن مایع پاک‌کننده، ۲۵ هزار تن مایع جرم‌گیر و ۳۱۰۰ تن بطری پلی‌اتیلن از جمله تولیدات این واحد تولیدی است.

انتهای پیام