تویوتا ردیف ۳SUV کوهستانی خود را دوباره طراحی می کند. خبر گذاری نیویورک – تویوتا یک نسخه از طراحی مجدد Highlander SUV خود را در روز چهارشنبه منتشر کرد تا رقابت برای وسایل نقلیه خانوادگی ردیف۳ را تسریع کند. Highlander 2020 اولین خودروی خود را در نمایشگاه نیویورک ارائه می دهد. مدل دیزل ژنراتور در […]

تویوتا ردیف ۳SUV کوهستانی خود را دوباره طراحی می کند. خبر گذاری نیویورک – تویوتا یک نسخه از طراحی مجدد Highlander SUV خود را در روز چهارشنبه منتشر کرد تا رقابت برای وسایل نقلیه خانوادگی ردیف۳ را تسریع کند.
Highlander 2020 اولین خودروی خود را در نمایشگاه نیویورک ارائه می دهد. مدل دیزل ژنراتور در ماه دسامبر برای فروش عرضه خواهد شد و نسخه هیبریدی در ماه فوریه به نمایندگی فروش خواهد رسید.
تویوتا قیمت گذاری برای Highlander طراحی شده را منتشر نکرده است، اما مدل ۲۰۱۹ از ۳۱،۳۳۰ دلار به ۴۷،۰۱۰ دلار افزایش یافته است، با توجه به سایت راهنمایی خرید خودرو ادموند.

Highlander با استفاده از میلیون ها مصرف کننده از خودروهای سواری به SUV وانت ها تبدیل شده است به طور فزاینده ای به بخش های اصلی تویوتا تبدیل شده است.

اما باهیونداPalisade،کیاTelluride، سوبارو Ascent و فولکس واگن اطلس به تازگی در رده سهمیه SUV ها قرار گرفته اند، تویوتا تحت فشار قرار خواهد گرفت تا گروه- خانواده مشتریان خانوادگی خود را حفظ کند. دیگر دسته های خودرویی شامل فورد Explorer، شورولت Traver هستند.
تحلیلگران خودرو IHS Markit پیش بینی کرده اند که سهم تویوتا در این بخش از ۱۱ درصد در سال ۲۰۱۸ به ۹ درصد در سال ۲۰۲۳ کاهش خواهد یافت.
اولین بار در سال ۲۰۰۱ معرفی شد، Highlander به یکی از مهمترین وسایل نقلیه تویوتا تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۸، آن را در خارج از Toyota Prius، Avalon، Sienna و Yaris ترکیب شده است.
آخرین طراحی مجدد تاکید چهارم از SUV را نشان می دهد.
مدل گاز یک موتور متوقف شده با سرعت ۳٫۵ لیتری، ۶ سیلندر، ۲۹۵ اسب بخار و متوسط ​​مصرف سوخت ۲۲ مایل در هر گالن است. هیبرید ۲٫۵ لیتری، ۴ سیلندر با دو موتور الکتریکی با سرعت ۳۴ و ۲۴۰ اسب بخار تولید می شود.
مدل کوهستانی در پنج مدل مختلف تولید می شود، از جمله یک نسخه پلاتین است که صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچ صفحه نمایش لمسی به فروش می رسد.
تویوتا گفت: طراحان با هدف “دیزاین تجملی” و “موضع قدرتمند” در نظر گرفته شده اند.
این خودرو در تنظیمات ۷ صندلی یا ۸ صندلی موجود است.
یک بسته در دسترس دارای ظرفیت بکسل ۵۰۰۰ پوند، کنترل تریلر و یک رادیاتور سنگین است.
وسیله نقلیه درایو چرخ جلو و یا درایو تمام چرخ.
ناتان بومی، خبرنگار USA TODAY را در TwitterNathanBomey دنبال کنید.