کد خبر: ۱۶۲۹۸۳۸/۷ زمان: ۱۷:۱۱   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ بازدید: ۴۹۶ هواداران خوزستان تاوان مدیران را می دهند مسئولان سه باشگاه خوزستانی نتوانستند  ورزشگاه های خود را برای دیدارهای ابتدایی در هفته اول و دوم آماده کنند.  به گزارش “ورزش‌سه”، سازمان لیگ برترایران اعلام کرده بود، زمانی لیگ نوزدهم شروع می شود که […]
کد خبر: ۱۶۲۹۸۳۸/۷

زمان: ۱۷:۱۱  
۱۳۹۸/۰۵/۲۲

بازدید: ۴۹۶


هواداران خوزستان تاوان مدیران را می دهند

مسئولان سه باشگاه خوزستانی نتوانستند  ورزشگاه های خود را برای دیدارهای ابتدایی در هفته اول و دوم آماده کنند. 

به گزارش “ورزش‌سه”، سازمان لیگ برترایران اعلام کرده بود، زمانی لیگ نوزدهم شروع می شود که ورزشگاه های محل بازی های لیگ برترشرایط میزبانی را به طور کامل دارا شوند. نصب دوربین، نصب صندلی وشماره گذاری آن وهمچنین نصب گیت از امکاناتی است که سازمان لیگ برتر روی آن تاکید دارد.

 

 حیدربهاروند رئیس سازمان لیگ برتر درباره میزبانی تیم های خوزستانی اینچنین می گوید: .نفت مسجد سلیمان هم تقریبا مانند ذوب آهن است و باید در بازی اول بیرون بازی کند.ورزشگاه فولاد هم فقط گیت می خواهد چون شماره گذاری انجام شده و دوربین هم دارد اما بعید است به این هفته برسد. همچنین ورزشگاه صنعت نفت بعید است به هفته دوم برسد و بیرون از خانه بازی می کند.

 

با این احتساب دیدارحساس فولاد – نفت آبادان در ورزشگاه فولاد آره نا برگزار نمی شود و باید در ورزشگاه دیگری بدون حضور تماشاگر انجام بشود، همچنین طبق این اعلام نفت مسجدسلیمان باید بیرون از مسجدسلیمان به مصاف تراکتورسازی بروند. دیدار صنعت نفت – نفت مسجدسلیمان نیز در ورزشگاهی به جز تختی آبادان برگزار می‌شود تا دومین دربی خوزستانی ها نیز بدون تماشاگر باشد.