رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بر ضرورت تبیین جنایات وهابیت و آل سعود همزمان با ۸ شوال و سالروز تخریب قبور ائمه بقیع در مساجد استان تهران تاکید کرد. ‌به گزارش ایسنا، سید محسن محمودی صبح چهارشنبه با اعلام خبر تبیین جنایات وهابیت و آل سعود همزمان با ۸ شوال و سالروز تخریب […]رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بر ضرورت تبیین جنایات وهابیت و آل سعود همزمان با ۸ شوال و سالروز تخریب قبور ائمه بقیع در مساجد استان تهران تاکید کرد.

‌به گزارش ایسنا، سید محسن محمودی صبح چهارشنبه با اعلام خبر تبیین جنایات وهابیت و آل سعود همزمان با ۸ شوال و سالروز تخریب قبور ائمه بقیع در مساجد استان تهران در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت و تسلیت به مناسبت این روز اظهار کرد: از روزی که جریان وهابیت در کشورهای اسلامی مثل عربستان سعودی پا گرفت، دنیای اسلام به افکار عقب افتاده و ارتجاعی گرفتار شد و امروزه کار به جایی رسیده که در جهان اسلام جریاناتی مثل داعش را می‌بینیم که تبلور همان اندیشه‌های غیر عقلایی و غیر منطقی تاریخی اسلام است.

محمودی خاطرنشان کرد: کینه وهابیت برای تمامی مسلمانان به‌ویژه شیعیان نامی آشناست؛ چراکه وهابیان سعودی همواره برای انهدام و تخریب قبور ائمه و اهل‌بیت پیامبر (ص) تلاش کرده‌اند و در این میان آثار دینی بی‌شمار شهرهای مکه و مدینه، اماکن زیارتی این شهرها بیش از دیگر اماکن در معرض اعمال نابخردانه سردمداران وهابی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه وهابیت در واقع با تخریب بقیع، احساسات مسلمانان را جریحه‌دار و برای جدا کردن مسلمانان از میراث درخشان اسلامی خود تلاش کرده‌اند، گفت: تخریب بقیع و قبور مطهر ذریه رسول خدا (ص)، اهل‌بیت پیامبر (ص) و بهترین صحابه و خاندان ایشان از جنایت‌های نابخشودنی سعودی‌های وهابی در طول تاریخ است که قلب شیعیان و عاشقان ائمه اطهار (ع) را جریحه‌دار و احساسات آنان را برانگیخته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه اماکن مقدس نماد توحید و مرکز یکتاپرستی بوده‌اند و همواره پیروان خود را دارد، اظهار داشت: وهابیت جاهل به هیچ وجه حاضر نیست چنین واقعیت‌هایی را در مورد توسل بپذیرد و با استفاده از دلارهای نفتی آل سعود و نقشه‌های صهیونیست‌ها را به عنوان مزدور سرسپرده به مأموریت خویش می‌پردازد.

محمودی در ادامه از برگزاری مراسم تبیین جنایات وهابیت و آل سعود برای امشب یعنی چهارشنبه ۲۲ خرداد بعد از نماز مغرب خبر داد و گفت: با برگزاری مراسم در مساجد دست به دعا برداشته‌، و نابودی این فرقه را از خداوند متعال درخواست می‌کنیم.

انتهای پیام