کد خبر: ۱۶۸۵۲۸۵/۴۲ زمان: ۲۲:۱۸   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ بازدید: ۹۷۸ ماسیمو موراتی، مالک سابق اینتر باز هم به یوونتوس و حواشی دو دهه قبل طعنه زد.   به گزارش “ورزش سه”، امروز لوییجی سیمونی، سرمربی سابق اینتر در سن ۸۱ سالگی درگذشت. او در اواخر هزاره گذشته سرمربی نراتزوری […]
کد خبر: ۱۶۸۵۲۸۵/۴۲

زمان: ۲۲:۱۸  
۱۳۹۹/۰۳/۰۲

بازدید: ۹۷۸ماسیمو موراتی، مالک سابق اینتر باز هم به یوونتوس و حواشی دو دهه قبل طعنه زد.

 

به گزارش “ورزش سه”، امروز لوییجی سیمونی، سرمربی سابق اینتر در سن ۸۱ سالگی درگذشت. او در اواخر هزاره گذشته سرمربی نراتزوری بود و دوران حضور لوییجی سیمونی روی نیمکت اینتر با جنجال ها و حواشی فراوانی همراه شد.

 

 

اینتر که با لوییجی سیمونی فاتح جام یوفا شد، در سال ۱۹۹۸ فاصله ای تا فتح اسکودتو نداشت، اما دیدار جنجالی یوونتوس و اینتر و خطایی که در محوطه روی رونالدو اعلام نشد، باعث شکست اینتر و از دست رفتن قهرمانی شد. حالا ماسیمو موراتی ضمن اشاره به آن بازی، به لوییجی سیمونی ادای احترام کرده است.

 

ماسیمو موراتی گفت: “لوییجی سیمونی یک رهبر بزرگ در تاریخ اینتر بود. او عنوان بسیار مهمی در اروپا کسب کرد و برخی مانع از کسب عنوانی شدند که سیمونی کاملا شایسته فتح آن بود. سیمونی یک مربی نجیب زاده بود که من علاقه فراوانی به او داشتیم و برای لوییجی احترام زیادی قائل بودم.  تماس تلفنی همسرش که چندی پیش به من در مورد مرگ او هشدار داده بود، باعث ناراحتی شدید من شد.”

منبع ورزش سه