کد خبر: ۱۶۸۱۵۵۲/۱ زمان: ۱۸:۴۹   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ بازدید: ۳۹۷ کاراته‌کار تیم ملی بانوان گفت: من روی پایم جراحی کردم و از همین رو تعویق المپیک خبر خیلی خوبی بود. به گزارش “ورزش سه” از فارس، حمیده عباسعلی در خصوص جراحی پایش اظهار داشت: من زیر نظر دکتر بودم و […]
کد خبر: ۱۶۸۱۵۵۲/۱

زمان: ۱۸:۴۹  
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

بازدید: ۳۹۷کاراته‌کار تیم ملی بانوان گفت: من روی پایم جراحی کردم و از همین رو تعویق المپیک خبر خیلی خوبی بود.

به گزارش “ورزش سه” از فارس، حمیده عباسعلی در خصوص جراحی پایش اظهار داشت: من زیر نظر دکتر بودم و نتیجه بر آن شد عمل جراحی‌ام را انجام دهم. قرار بود بعد از جراحی آماده اعزام به المپیک شوم و فرصت خیلی کمی بود. خبر خوبی به من رسید که المپیک به تعویق افتاد. 

 

عباسعلی که با برنامه رکورد صحبت می کرد، در خصوص آماده‌سازی برای المپیک افزود: ۲۴ فروردین به ایران آمدم و فیزیوتراپی‌ام را انجام دادم. هیچ عجله‌ای ندارم چون المپیک به تعویق افتاده است.    عباسعلی در خصوص کسب سهمیه المپیک عنوان کرد: در اتریش به فینال رفتم، طلا هم نمی‌گرفتم سهمیه می‌گرفتم. توانستم طلا را کسب کنم و سهمیه را بگیرم و این اتفاق رخ داد. 

 

وی در خصوص دریافت پاداش از سوی کمیته ملی المپیک گفت: تاکنون ۳۰ میلیون به من داده‌اند، ولی فدراسیون مبلغی را درنظر نگرفته است. کمیته المپیک در مدتی که در آلمان بودم، با فدراسیون خیلی همکاری کرد.

منبع ورزش سه