نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور کشور قصد دارد آموزش و پژوهش را به سمت کاربردی‌شدن و فناوری پیش ببرد و این تصمیم قابل تقدیر است زیرا با این روش فاصله دانشگاه‌ها و صنعت کمتر خواهد شد. “شهباز حسن پور” در حاشیه سفر رییس دانشگاه پیام نور […]


نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور کشور قصد دارد آموزش و پژوهش را به سمت کاربردی‌شدن و فناوری پیش ببرد و این تصمیم قابل تقدیر است زیرا با این روش فاصله دانشگاه‌ها و صنعت کمتر خواهد شد.

“شهباز حسن پور” در حاشیه سفر رییس دانشگاه پیام نور کشور به سیرجان در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: تبدیل دانشگاه پیام نور کشور از دانشگاهی آموزشی پژوهشی به دانشگاهی کارآفرین موجب کمک به اشتغال پایدار در کشور می شود.

وی دانشگاه پیام نور را جزو بی حاشیه ترین مجموعه های قدرتمند نظام آموزش عالی کشور دانست و اظهار کرد: با تاکید مقام معظم رهبری بر جایگاه علمی کشور و جوانان، می طلبد دانشگاه ها با حمایت از نخبگان خصوصا نخبگان جوان و تولید علم در کشور، به سمت کاربردی شدن رفته و فاصله صنعت و دانشگاه را کمتر کنند تا کمک به کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار شود.

انتهای پیام