کد خبر: ۱۶۹۹۳۸۴/۱ زمان: ۱۰:۲۶   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ بازدید: ۷۲۶ تیم‌های بسکتبال هیوستون راکتس و پورتلند تریل بلیزرز در بازی‌های صبح امروز خود در لیگ NBA و در وقت اضافه مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. به گزارش “ورزش سه” به نقل از تسنیم تیم هیوستن راکتس در نخستین بازی […]
کد خبر: ۱۶۹۹۳۸۴/۱

زمان: ۱۰:۲۶  
۱۳۹۹/۰۵/۱۱

بازدید: ۷۲۶تیم‌های بسکتبال هیوستون راکتس و پورتلند تریل بلیزرز در بازی‌های صبح امروز خود در لیگ NBA و در وقت اضافه مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از تسنیم تیم هیوستن راکتس در نخستین بازی خود در شروع مجدد لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا که در اورلاندو در جریان است به مصاف دالاس موریکس رفت و در وقت اضافه نخست با اختلاف ۴ امتیاز به پیروزی رسید. ستاره راکتس در این بازی، جیمز هاردن، گارد رأس این تیم بود که با آمار ۴۹ امتیاز، ۸ پاس گل، ۹ ریباند، ۳ توپربایی و ۳ دفاع به کار خود پایان داد. راسل وستبروک هم ۳۱ امتیاز و ۱۱ ریباند دیگر برای راکتس داشت. برای تیم دالاس هم کریستاپس پورزینگیس ۳۹ امتیاز و ۱۶ ریباند و لوکا دونچیچ ۲۸ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱۰ پاس گل داشت.

 

هاردن در مورد این بازی گفت: دفاع ما در حال شکل گرفتن و بازسازی بود و به ویژه در کوارتر چهارم، بسیار خوب عمل کرد. ما به فشار آوردن به حریف ادامه دادیم و مبارزه کردیم.

 

در دیگر بازی صبح امروز NBA که به وقت اضافه رفت، پورتلند تریل بلیزرز با اختلافی ۵ امتیازی از سد ممفیس گریزلیز گذشت. «جا مورانت» گارد جوان ممفیس برای این تیم ۲۲ امتیاز، ۱۱ پاس گل و ۵ ریباند داشت و برای پورتلند دیمین لیلارد ۲۹، سی جی مک‌کالم ۳۳، و کارملو آنتونی ۲۱ امتیاز کسب کردند.

 

تعداد پرتاب‌های ۳ امتیازی مک‌کالم پس از این بازی به عدد ۱۰۰۰ رسید. لیلارد و مک‌کالم تنها بازیکنان تاریخ تیم پورتلند هستند که به این آماررسیده‌اند. کارلو آنتونیو هم برای هفتصد و شصت و هشتمین بار در دوران حرفه‌ای بازیگری خود بیش از ۲۰ امتیاز در یک بازی گرفت. او ۳ بازی دیگر تا رسیدن به رکورد ویلت چمبرلین فاصله  دارد.

 

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

 

بوستون ۱۱۲ – میلواکی ۱۱۹
هیوستون ۱۵۳ – دالاس ۱۴۹ (وقت اضافه)

ممفیس ۱۳۵ – پورتلند ۱۴۰ (وقت اضافه)
فینیکس ۱۲۵ – واشنگتن ۱۱۲

ساکرامنتو ۱۲۰ – سان آنتونیو ۱۲۹

 

 

منبع ورزش سه