کد خبر: ۱۶۶۳۹۰۷/۴۳ زمان: ۱۳:۵۷   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ بازدید: ۷۹۵ با اعلام سرمربی تیم سرمربی شهرخودرو اعلام کرده است که بازیکنان جدیدش را در آسیا به همراه ندارد و نمی‌تواند از آن‌ها استفاده کند. به گزارش “ورزش سه” تیم شهر خودرو یکی‌ از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته […]
کد خبر: ۱۶۶۳۹۰۷/۴۳

زمان: ۱۳:۵۷  
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

بازدید: ۷۹۵


با اعلام سرمربی تیم

سرمربی شهرخودرو اعلام کرده است که بازیکنان جدیدش را در آسیا به همراه ندارد و نمی‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

به گزارش “ورزش سه” تیم شهر خودرو یکی‌ از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته به امارات سفر کرد تا برای جدال با الرفاع بحرین در پلی آف آماده شود.

 

مجتبی سرآسیایی قبل از این دیدار مصاحبه‌ای انجام داد و یک خبر مهم و عجیب داد. وی‌ با بیان غیبت بازیکنان جدیدش در آسیا گفت: متاسفانه ما نمی‌توانیم با تیم کامل‌مان در آسیا شرکت کنیم، چون بازیکنان جدید به دلیل دیر مشخص شدن و اتفاقاتی که در نیم‌فصل رخ داد به لیست آسیایی نرسیدند اما باز هم ناامید نیستیم و با دیگر بازیکنان‌مان می‌رویم تا از آبروی فوتبال استان خراسان دفاع کنیم.

 

محمد قاضی، محمدرضا خلعتبری، میروسلاووف و علی طاهران چهار بازیکنی هستند که در روزهای آخر نقل و انتقالات به شهرخودرو پیوستند و حالا در آسیا غایب هستند. مسئله‌ای که دست سرآسیایی در خط حمله را می‌بندد و باید دید چه تدبیری برای این ضعف در نظر گرفته می‌شود.

منبع ورزش سه