کد خبر: v4X8l زمان: ۰۹:۵۵ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰   بازدید: ۱۱۴۶ فرانکی دی یونگ: فرانکی دی یونگ، ستاره جدید بارسلونا، اعلام کرد که علاقه ای به مقایسه شدن با ژاوی و آندرس اینیستا، اسطوره های این باشگاه کاتالانی ندارد. به گزارش “ورزش سه”، دی یونگ بعد از فصلی درخشان با آژاکس، با انتقالی ۸۱ میلیون دلاری […]


کد خبر: v4X8l

زمان: ۰۹:۵۵ ۱۳۹۸/۰۴/۲۰  

بازدید:
۱۱۴۶

فرانکی دی یونگ:

فرانکی دی یونگ، ستاره جدید بارسلونا، اعلام کرد که علاقه ای به مقایسه شدن با ژاوی و آندرس اینیستا، اسطوره های این باشگاه کاتالانی ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، دی یونگ بعد از فصلی درخشان با آژاکس، با انتقالی ۸۱ میلیون دلاری به بارسلونا پیوست. بازی های خوب او در ترکیب آژاکس و تیم ملی هلند باعث شده تا بسیاری او را با ژاوی و اینیستا مقایسه کنند اما او تاکید کرد که به چنین مقایسه ای هایی علاقه ندارد.

او به بارسا تی وی گفت:” نمی خواهم با این بازیکنان مقایسه شوم. بارسا باشگاه فوق العاده ای برای هافبک هاست. آنها توپ را خیلی خوب حفظ می کنند. آنها کنترل بازی را در دست می گیرند. این کاملا مناسب بازی من است.

 

 

می خواهم در بیشتر بازی ها از ابتدا بازی کنم. همه بازیکنان می خواهند. من هر چقدر بتوانم در تمرینات سخت تلاش می کنم تا نشان بدهم که چه کارهایی می توانم در بازی ها انجام بدهم.

من فوتبال هجومی را دوست دارم؛ برای اینکه جذاب است و برای اینکه وقتی مردم به ورزشگاه می آیند، سرگرم می شوند. هم من و هم بارسا بسیار مشتاقیم که امسال قهرمان چمپیونزلیگ شویم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.”

فصل گذشته دی یونگ با آژاکس فاصله چندانی تا آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان نداشت اما دریافت سه گل در نیمه دوم دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل تاتنهام، حذف دردناکی را برای آنها رقم زد.