کد خبر: ۱۶۸۵۲۹۶/۳۰ زمان: ۰۲:۲۱   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ بازدید: ۱,۲۹۷ هرتابرلین در اولین دیدار از هفته بیست و هفتم بوندس لیگا، با نتیجه جالب ۴-۰ رقیب همشهری، یونیون برلین را در هم کوبید. به گزارش “ورزش سه”، هرتابرلین که در این فصل روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرده، […]
کد خبر: ۱۶۸۵۲۹۶/۳۰

زمان: ۰۲:۲۱  
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

بازدید: ۱,۲۹۷هرتابرلین در اولین دیدار از هفته بیست و هفتم بوندس لیگا، با نتیجه جالب ۴-۰ رقیب همشهری، یونیون برلین را در هم کوبید.

به گزارش “ورزش سه”، هرتابرلین که در این فصل روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرده، با هدایت برونو لابادیا روزهای خوبی را سپری می کند و امشب موفق شدند یونیون برلین را با چهار گل شکست بدهند.

آبی های شهر برلین که هفته گذشته در خانه هوفنهایم به پیروزی ۳-۰ رسیده بودند، در نیمه اول دیدار امشب نتوانستند دروازه حریف را باز کنند اما در نیمه دوم، شروعی طوفانی داشتند و در ۷ دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسیدند.

 ابتدا این وداد ایبیسویچ بود که دروازه یونین برلین را باز کرد و یک دقیقه بعد، لوکاباکیو، اختلاف را به دو گل افزایش داد. در دقیقه ۶۱، روی یک حرکت تیمی دیدنی، کُنیا توانست گل سوم را برای هرتا به ثمر برساند و در نهایت در دقیقه ۷۷، ددریک بویاتا حساب کار را ۴-۰ کرد تا هرتا با این پیروزی پرگل، به رتبه دهم جدول بوندس لیگا صعود کند.

فردا در دیدارهای مهم این هفته، بایرن مونیخ از آینتراخت فرانکفورت پذیرایی می کند و دورتموند میهمان وولفسبورگ است.

 

 

 

منبع ورزش سه