کد خبر: ۱۶۱۱۶۲۸/۱ زمان: ۱۰:۰۰   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ بازدید: ۱۴۴ یحیی گل محمدی، ملی پوش سابق فوتبال همانند چهره های دیگر ورزشی همچون امیر قلعه نویی، برانکو ایوانکویچ، وینفر شفرد،کیمیا علیزاده و خداد عزیزی به کمپین خیریه کمک به سیل زدگان ورزش سه پیوست. او مبلغ یک میلیون تومان پول […]
کد خبر: ۱۶۱۱۶۲۸/۱

زمان: ۱۰:۰۰  
۱۳۹۸/۰۲/۲۵

بازدید: ۱۴۴یحیی گل محمدی، ملی پوش سابق فوتبال همانند چهره های دیگر ورزشی همچون امیر قلعه نویی، برانکو ایوانکویچ، وینفر شفرد،کیمیا علیزاده و خداد عزیزی به کمپین خیریه کمک به سیل زدگان ورزش سه پیوست. او مبلغ یک میلیون تومان پول و سایر ملزوماتی که سیل زدگان نیاز دارند را به آنها اهدا خواهد کرد.

سرمربی فعلی تیم “پدیده” در ویدئویی که برای سایت ورزش سه ارسال کرده می گوید: باید در این مشکل همگی کنار هم باشیم و به سایر هموطنانمان کمک کنیم تا این روز های سخت را پشت سر بگذارند.

 

 گل محمدی همچنین رضا ترابیان را برای حضور در این کمپین به چالش کشیده است.

 

“وبسایت ورزش سه” با همکاری سازمان جوانان و سازمان جمهیت داوطلبان هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. افراد چهره در این کمپین شرکت  و یک نفر را نیز دعوت می کنند تا در این امر خیر شریک شوند.

 

کمپین ستاره ها ۲۲ اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و “ورزش سه”دخل و تصرفی در آن ندارد.

 

هموطنانی که قصد کمک به سیلزدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷* مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.