کد خبر: ۱۶۸۵۲۹۷/۳۰ زمان: ۰۰:۳۷   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ بازدید: ۴,۴۲۳ دیدار امشب تیم های هرتا برلین و یونیون برلین از هفته ۲۷ بوندس لیگا، با یک دقیقه سکوت آغاز شد. به گزارش “ورزش سه”، بعد از تعطیلی لیگ های معتبر اروپایی به دلیل شیوع کرونا، بوندس لیگا اولین لیگ بزرگی […]
کد خبر: ۱۶۸۵۲۹۷/۳۰

زمان: ۰۰:۳۷  
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

بازدید: ۴,۴۲۳دیدار امشب تیم های هرتا برلین و یونیون برلین از هفته ۲۷ بوندس لیگا، با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از تعطیلی لیگ های معتبر اروپایی به دلیل شیوع کرونا، بوندس لیگا اولین لیگ بزرگی است که از هفته قبل بار دیگر آغاز شد و بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن پروتکل های جدی، دنبال می شود.

 با این وجود، کرونا همچنان در نقاط مختلف دنیا قربانی می گیرد و برگزارکنندکان بوندس لیگا هم این مسئله را فراموش نکردند. به همین دلیل، دیدار امشب هرتا و یونیون در دربی شهر برلین، با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

 

 

 

البته نحوه برگزاری رقابت ها، انتقادهایی هم به همراه داشته است. در حالی که بازیکنان در ابتدای بازی با هم دست نمی دهند یا هنگام شادی گل از درآغوش گرفتن هم خودداری می کنند اما برخوردها در جریان بازی بیشتر از آن است که قابل چشم پوشی باشد. حتی بازیکنان هرتا در دیدار هفته قبل مقابل هوفنهایم، شادی گل معمول را به نمایش گذاشتند تا گروهی به برگزاری بازی ها در این شرایط اعتراض کنند اما به نظر می رسد فدراسیون فوتبال آلمان تا زمانی که بازیکنان تیم ها در سلامت کامل باشند، به برگزاری این رقابت ها برای تمام شدن فصل ادامه خواهد داد.

منبع ورزش سه