مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی دو خودروی سواری در محور جعفرآباد به گهرو و لردگان به مالخلیفه ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش ایسنا، محسن ابراهیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: واژگونی خودروی سواری پژو روآ ساعت یک بامداد امروز در محور جعفرآباد به گهرو چهار مصدوم بر […]مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی دو خودروی سواری در محور جعفرآباد به گهرو و لردگان به مالخلیفه ۱۱ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ایسنا، محسن ابراهیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: واژگونی خودروی سواری پژو روآ ساعت یک بامداد امروز در محور جعفرآباد به گهرو چهار مصدوم بر جای گذاشت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات درمانی مناسب توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی، مصدومان توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شدند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه واژگونی دوم مربوط به خودروی سواری پژو ۴۰۵ در محور لردگان به مالخلیفه ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه امروز بود که هفت مصدوم بر جای گذاشت، خاطرنشان کرد: پس از انجام اقدامات درمانی مناسب توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی، مصدومان توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهدای لردگان منتقل شدند.

انتهای پیام